Eğitim Politikamız

Jan-Em Özel Güvenlik olarak eğitim politikamız, kursiyerlerimizin en verilmli şekilde eğitim görmesi ve üstün niteliklere sahip, gelişime açık, bilgi ve becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, empati duygusu gelişmiş birer özel güvenlik personeli olabilmesine dayanmıştır.

 

Eğitim kurumumuzda görevli tüm eğitmenlerimiz alanlarında profesyonel, birikimli, konularına hakim genel kolluk ve branş kadrosundan seçilmiş uzman eğiticilerdir. Eğiticilerin akıcı ve profesyonel nitelikli anlatımları sayesinde sınavlardaki başarı oranları oldukça yüksektir.

 

Ayrıca Jan-Em Özel Güvenlik bünyesinde çalışan eğitim danışmanları da özenle ve siz değerli kursiyerlerimizin sorularını cevaplayabilecek, diksiyonu düzgün ve sizlere bu sektörü daha iyi anlatabilecek, nitelikli kişilerden seçilmiştir.

 

Amacımız, günümüz teknolojisini yakından takip ederek ve ayak uydurarak güvenlik ile alakalı beklentileri karşılamak ve bölgemizde bulunan özel güvenlik açığına üstün nitelikli ve kaliteli özel güvenlik personelleri yetiştirerek, bölgede en iyi özel güvenlik eğitimi veren eğitim kurumu ve şirketi olmaktır. Bunun için de özel güvenlik eğitim kurumu ve şirketi olarak elimizden gelen gayreti göstermeye devam ediyoruz.